Themes - Twenty Twenty-Four - en to ro translation catalogue (8 entries)

[ctx: Template part name]
en: Header
ro: Antet

[ctx: Template part name]
en: Footer
ro: Subsol

[ctx: Color name]
en: Base
ro: Bază

[ctx: Font size name]
en: Medium
ro: Mediu

[ctx: Font size name]
en: Large
ro: Mare

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
ro: Foarte mare

[ctx: Template part name]
en: Post Meta
ro: Metadate articol

note: Author of the theme
en: the WordPress team
ro: echipa WordPress
