Plugins - WP Fastest Cache - Stable (latest release) - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: Save
ro: Salvează

en: Cancel
ro: Anulează

en: Toolbar Settings
ro: Setări bară de unelte

en: Clear Cache of All Sites
ro: Șterge cache-ul pe toate site-urile

en: <a href="%s">Settings</a>
ro: <a href="%s">Setări</a>

en: Clear Cache
ro: Șterge cache-ul

en: CDN Settings
ro: Setări CDN

en: Exclude Cookies
ro: Exclude cookie-urile

en: Exclude User-Agents
ro: Exclude agenții utilizator

en: Exclude Pages
ro: Exclude paginile

en: Download
ro: Descarcă

en: Update
ro: Actualizează

en: Please don't delete the free version. Premium version works with the free version.
ro: Te rog să nu ștergi versiunea gratuită. Versiunea Premium funcționează cu versiunea gratuită.

en: Get It Now!
ro: Ia acum!

en: Download & Update
ro: Descarcă și actualizează

en: Buy
ro: Cumpără

en: New Features
ro: Funcționalități noi

en: Add New Rule
ro: Adaugă regulă nouă

en: Once Every 3 Days
ro: O dată la 3 zile

en: Once a Month
ro: O dată pe lună

en: Twice an Hour
ro: De 2 ori pe oră

note: Description of the plugin
en: The simplest and fastest WP Cache system
ro: Cel mai simplu și mai rapid sistem de cache WP

en: Once a Year
ro: O dată pe an

en: Once Every 10 Days
ro: O dată la 10 zile

en: Once a Day
ro: O dată pe zi

en: Once Every 10 Hours
ro: O dată la 10 ore

en: Once Every 9 Hours
ro: O dată la 9 ore

en: Once Every 8 Hours
ro: O dată la 8 ore

en: Once Every 7 Hours
ro: O dată la 7 ore

en: Once Every 6 Hours
ro: O dată la 6 ore

en: Once Every 5 Hours
ro: O dată la 5 ore

en: Once Every 3 Hours
ro: O dată la 3 ore

en: Once Every 2 Hours
ro: O dată la 2 ore

en: Once an Hour
ro: O dată pe oră

en: Once Every 5 Minutes
ro: O dată la 5 minute

en: Once Every 4 Hours
ro: O dată la 4 ore

en: Once Every 15 Minutes
ro: O dată la 15 minute

en: Once Every 1 Minute
ro: O dată în fiecare 1 minut
